Indywidualna wentylacja mieszkań

świeżym powietrzem

 Opis systemuDla usunięcia „NA ZAWSZE” , w/w niedogodności , zaprojektowałem i wykonałem u siebie w WEJHEROWIE, NOWOCZESNY system indywidualnej wentylacji, pracujący doskonale , już od lata 2012 r. System jest niezwykle prosty i tani (JEDNORAZOWY WYDATEK, z 3-LETNIĄ GWARANCJĄ ) i na zawsze. JEST to system dla każdego , dowolnej wielkości mieszkania typu „M” i nie tylko w blokach, również w DOMACH JEDNORODZINNYCH, WSPÓLNOTACH MIESZKANIOWYCH, BLOKACH SPÓŁDZIELCZYCH itp.
SYSTEM JEST AUTONOMICZNY , NIEZALEŻNY OD SĄSIADÓW.
Dla zainteresowanych z okolic Wejherowa , umożliwiam bezpośrednie zapoznanie się z wymienionym systemem całodobowej wentylacji , po uprzednim telefonicznym umówieniu się. (tel; 601 696 789)

Specjalny wentylator , AKTYWNY element systemu , ma regulowaną wydajność wg. bieżących potrzeb,dostarcza powietrze do oddychania dla przebywających w mieszkaniu ludzi , w liczbie od 1 osoby do 16-tu.. osób , a jednocześnie pracujący bardzo cicho.

Jednocześnie Mój system , usuwa zużyte powietrze z pokoi , łazienki , kuchni oraz produkty spalania z 4-ro palnikowej kuchenki gazowej i zapachy , podczas przygotowywania codziennych posiłków.

System ten pełni również rolę doskonałego w swojej prostocie tak zwanego „okapu kuchennego”chociaż nim nie jest , pozwalającego na „czyste” przygotowywanie gorących posiłków ,bez żadnych i kosztownych do wymiany ,wkładów i filtrów.

Jest to oczywiście system całkowicie bez kanałowy. System ten ani nie chłodzi ani nie grzeje. Dostarcza jedynie powietrze świeże,usuwając zużyte , w wystarczającej ilości. Koszt energii elektrycznej dla pracy ciągłej systemu ,wynosi od 5 zł do max.16 zł na miesiąc wg . aktualnych stawek za prąd elektryczny. Każdorazowo , wykonanie systemów , poprzedzać będzie Moja analiza , dla sprawdzenia warunków wykonania , podyktowana różnymi lokalizacjami mieszkań (wielkość mieszkania , piętro , ilość osób itp.) i dla podpisania umowy o realizację.

Kontakt bezpośredni ze Mną z terenu całej Polski , przez telefon kom. +48 601 69 67 89.